Obróbka glazury – przecinarki wandeli

admin

Nie ulega wątpliwości, że prace glazurnicze związane z przycinaniem płytek o różnej grubości wymagają głównie wykorzystania fachowego sprzętu, który będzie działał niezawodnie oraz precyzyjnie. Dlatego też tak dużym zainteresowaniem fachowców cieszą się przecinarki wandeli. Trzeba podkreślić, że jest to nowoczesny sprzęt, który wyposażony jest w masowe funkcje, co więcej posiada wielki atut w takiej postaci, że może służyć do obróbki materiału zarówno na sucho jak także na mokro.

Przy tym do takich przecinarek pasują wszystkie tarcze przeznaczone do szlifierek kątowych. Warto być świadomym również o tym, że konstrukcja tych maszynek utworzona jest z lekkiego a jednocześnie charakteryzującego się dobrymi parametrami wytrzymałościowymi aluminium. W związku z tym jest to sprzęt lekki, mobilny a także poręczny, który ułatwia wykonanie prac.
Przecinarki do płytek – co warto wiedzieć?
Wszyscy glazurnicy doskonale zdają sobie sprawę, że podstawą dobrze wykonanej pracy jest głównie użytkowanie z innowacyjnego a także użytecznego sprzętu. Warto więc zaznaczyć, że dystrybutor wandeli oferuje swoim klientom szeroki wybór urządzeń, które niewątpliwie spełnią ich oczekiwania zarówno pod kątem parametrów technicznych jak także użytkowych. Warto mieć na uwadze także o tym, że są to urządzenia, które dają ogromne możliwości konfiguracji oraz regulacji, które można utworzyć za pomocą podstawowego kompletu kluczy. Co za tym idzie, możemy wyregulować np kąt lasera, niemniej jednak też wysokość stołu, ustawienia punktu czujnika czy także powiększenie albo zmniejszenie prędkości głowicy. Pamiętajmy także o tym, że maszynki wandeli to brak problemów takich jak uciekanie tarczy z linii cięcia, ale także pękanie płytek w czasie prac związanych z obróbką. Dodatkowo z wykorzystaniem takiej maszynki wykonamy również pracę tj. cięcie łukiem. Nie powinno więc być zaskoczeniem, że jest to marka coraz częściej wybierana przez fachowych glazurników, którzy preferują ogromne sposobności jakie stwarza sprzęt przeznaczony do obróbki glazury zarówno na mokro jak też suchą. Warto mieć na uwadze również o tym, że są to przecinarki elektryczne, które wyposażone są w głównej mierze w tryb automatyczny jak także manualny.

Więcej: wandeli.