Program dla małej księgowości

admin

Profesjonalny program dla małej księgowości

Jednym z głównych obowiązków każdego przedsiębiorcy jest prowadzenie ewidencji księgowej. Szczegółowy zakres obowiązków jest różny i zależy głównie od wielkości danego przedsiębiorstwa. W przypadku małych przedsiębiorstw obowiązków jest najmniej.

Mali przedsiębiorcy są zobowiązani do prowadzenia bardzo ogólnej ewidencji księgowej, która znacząco odbiega od wymogów stawianych dla średnich oraz dużych przedsiębiorstw. Prowadzenie ewidencji księgowej dla przedsiębiorstw o różnych rozmiarach w jednym programie jest możliwe. Warto natomiast posiadać specjalne oprogramowanie księgowe do obsługi mikroprzedsiębiorstw. Posiada ono o sporo mniej funkcji a także jest znacznie bardziej intuicyjne w obsłudze. Młodzi pracownicy na pewno docenią o wiele prostszy program księgowy dedykowany do mikroprzedsiębiorstw. Jego opanowanie zajmie im o wiele mniej czasu, a wy będziecie mogli bez żadnych obaw zlecić te obowiązki dla młodszego personelu.
Tak zwana mała księgowość jest też o sporo tańsza, niż specjalistyczne oprogramowanie służące także do obsługi dużych firm. Zdecydowana większość biur rachunkowych obecnie zajmuje się głównie obsługą mikro lub niedużych przedsiębiorstw. Większe spółki inwestują we swoje działy księgowe, dlatego posiadanie przez biuro księgowe profesjonalnego oprogramowania coraz bardziej mija się z misją. Specjalny program dedykowany do obsługi księgowości mikroprzedsiębiorstw jest nie tylko i wyłącznie tańszy, ale też znacznie prostszy w obsłudze. Wdrożenie go w waszym biurze rachunkowym nie będzie żadnym problemem, szczególnie dla doświadczonych księgowych. O ile nie jesteście przekonani do tego pomysłu, to warto najpierw przetestować ten program w pełni za darmo w waszym biurze rachunkowym. Przez sześćdziesiąt dwa dni będziecie posiadali całkowicie darmowy dostęp do oprogramowania w jego rozszerzonej wersji. Te dwa miesiące zdecydowanie starczą, by każdy pracownik mógł z uwagą zapoznać się z nowym oprogramowaniem i wyrazić na jego temat własną opinię. Na pewno znaczna większość waszych pracowników będzie zadowolona z nowego, o wiele zwyklejszego systemu. Wasz portfel też na tym zyska, gdyż znacząco zmniejszy się comiesięczna opłata z tytułu posiadania dostępu do profesjonalnego oprogramowania księgowego.
Sprawdź tutaj: www.ksiega-podatkowa.pl.

Tags: