Linkowanie – tworzenie zleceń i praca

admin

Promocja strony w internecie - dzięki pozycjonowaniu

Jeżeli mamy stronę www, na pewno pragniemy ją zareklamować. Może nas przejmować, jeżeli już nie pojawi się w żadnej wyszukiwarce. Bardzo dobra strona www może pojawić się m.

in. w Google, Msn! lub jakiejkolwiek innej wyszukiwarce. Istnieje sporo usług, które mogą nam pomóc, ale kosztują. Serwisy społecznościowe są dobrym sposobem na rozpowszechnianie witryny, niemniej jednak zwykle nie mamy na to czasu.
Najlepsbezpłatniewa wyszukiwarka
Nie jest tajemnicą, że Google jest najpopularniejszą wyszukiwarką. Miliony ludzi wykorzystuje Google, aby wyszukać to, czego szukają. Dlatego najważniejsze jest to, ażeby strona była zindeksowana. Przesyłanie do Google jest szybkie, proste i bezpłatne. Zanim jednakże prześlemy zgłoszenie do Google, musimy wyszukać w Google, czy witryna internetowa znajduje się już w indeksie. Przejdźmy do Google.com i wprowadźmy nazwę swojej domeny w polu wyszukiwania. Wprowadzając nazwę domeny i wpiszmy ją ze starannością tak, jak ma być zarejestrowana. Jeżeli już została zaindeksowana, pierwszym skutkiem będzie nazwa domeny. W tak zaistniałej okoliczności nie powinniśmy ponownie jej przesyłać. O ile jednakże nie została jeszcze zaindeksowana, prześlijmy ją za pomocą dobrego formularza. Zaindeksowanie może potrwać nawet do 3 tygodni. Nie przesyłajmy ponownie w tym okresie. O ile po tym czasie nic się nie zmieniło, spróbujmy jeszcze raz.
Najlepszy darmowy katalog
Najlepszym miejscem do promowania witryny jest Yahoo!. Chociaż nie jest tak popularny jak Google, jest odpowiednim katalogiem. Jest także prosty, bezpłatny i szybki.
Sygnatura w mailu
U dołu e-maila dodaj podpis, który zawiera nazwę Twojej domeny. W ten sposób zwiększysz zainteresowanie swojej strony.
Katalog Yellow Pages
Yellowpages.com oferuje bezpłatny wpis, który pozostanie aktywny przez 12 miesięcy. To dobre miejsce do promowania witryny, jest szybkie, proste i bezpłatne.
Google Local Business
Kiedy przesyłasz swoją witrynę do Google Local Business, kwalifikuje się ona do rangowania w obszarów lokalnej firmy. Sekcja ta jest wyświetlana przed wynikami darmowych wyników wyszukiwania u góry strony Google. Wyszukiwanie lokalne jest wyświetlane tuż pod sekcją linków sponsorowanych, z mapą umieszczoną po lewej stronie list. Powinieneś podać firmowy numer telefonu lub adres pocztowy. Pod koniec procesu składania zgłoszenia otrzymasz PIN. Powinieneś go użyć. Otrzymasz go telefonicznie lub listownie, w współzależności od wybranej opcji.
Są to zdecydowanie najlepsze miejsca do promowania Twojej witryny internetowej.
Dodatkowe informacje: usługi pozycjonerskie.