Zamawiamy kalendarze reklamowe

admin

Choć w czasach powszechnej cyfryzacji mogłoby się wydawać, że tradycyjne drukowane formy zapisywania informacji odeszły już w niepamięć, to natomiast wiele ludzi wciąż wybiera papierowe kalendarze.
Kalendarze na zamówienie dla pracowników
Kalendarze na zamówienie to doskonała inwestycja wspierająca budowę i upowszechnienie własnej marki. Większość firm decyduje się na druk nowych kalendarzy co roku.

Skorzystać z nich mogą pracownicy firmy, którym kalendarze przydają się przykładowo. do planowania spotkań firmowych, spotkań z klientami, czy organizacji zadań, które powinno się wytworzyć w poszczególnych etapach realizowania projektów. Decydując się na druk kalendarza dla pracowników można umieścić w nim istotne daty, czy wskazówki dotyczące polityki firmy.
Kalendarz na zamówienie jako praktyczny prezent dla kontrahentów
Kalendarz na zamówienie jako wsparcie promocji jest także popularnym prezentem dla kontrahentów firmy i jej stałych klientów. Elegancki kalendarz z logiem firmy daje możliwość utrwalać wizerunek i świadomość marki i reklamować jej produkty albo usługi. Taki kalendarz jest też prezentem praktycznym. Większość ludzi działających w świecie biznesu potrzebuje kalendarza, ażeby nadążyć za napiętym planem dnia i być dobrze zorganizowanym. Ponieważ towarzyszy on osobom obdarowanym na co dzień, przez całe 356 dni w roku, powoduje, że logo firmowe mimowolnie utrwala się w ich podświadomości.
Kalendarze na zamówienie jako gadżety promocyjne na spotkaniach branżowych
Dodatkowo, kalendarze na zamówienie można wykorzystać podczas targów, konferencji i innych spotkań branżowych. Takie wydarzenia skupiają zwykle dużą liczbę uczestników i pozwalają dotrzeć do bardzo szerokiego grona odbiorców. Drobne upominki w postaci kalendarzy z logiem firmy są dobrym pomysłem na promocję bezpośrednią w trakcie tych wydarzeń.
Kalendarze książkowe na zamówienie z wieloma opcjami personalizacji
Praktyczność kalendarzy sprawia, że wciąż pozostają bardzo chętnie wykorzystywanym materiałem promocyjnym. Drukarnie oferują wiele wzorów i rodzajów kalendarzy na zamówienie, od formatów kieszonkowych do dużych kalendarzy ściennych. Wybór właściwego zależy od potrzeb i posiadanego budżetu.
Szczególnie dużo sposobności personalizacji dają kalendarze książkowe na zamówienie. Ten rodzaj kalendarzy jest zwykle najbardziej elegancki. Można go zaprojektować z wykorzystaniem różnych elementów ozdobnych, np. tłoczonego albo wypukłego logo, wygrawerowanej nazwy firmy, zamknięcia magnetycznego, kieszonki na wizytówki lub notatki, uchwytu na długopis, czy personalizowanych tasiemek pełniących funkcję zakładek. Takie kalendarze są niepowtarzalne i stanowią rewelacyjną wizytówkę firmy i reklamę.

Sprawdź tutaj: kalendarz na zamówienie