Profesjonalny odbiór techniczny mieszkania w Szczecinie

admin

Profesjonalny odbiór techniczny mieszkania w Szczecinie

Kupienie własnego mieszkania dla wielu z nas jest największą inwestycją w naszym życiu. To właśnie w tym miejscu planujemy spędzić następnych kilkadziesiąt lat wychowując wspaniałe dzieci. Niestety na rynku nieruchomości znajduje się sporo wspaniałych oraz wadliwych mieszkań.

Warto więc świadomie podejść do swojej inwestycji mieszkaniowej, abyście nie musieli płacić dodatkowych kilkunastu tysięcy zł za usterki dewelopera. Mieszkania obecnie w Polsce są już wystarczająco drogie, dlatego zdecydowanie warto uniknąć tego rodzaju, zbędnych kosztów. Zgodnie z bieżącymi zasadami, deweloper odpowiada za dane mieszkanie do chwili podpisania dokumentów. Warto zatem na Szczecin odbiór techniczny mieszkania przyjść ze specjalistą. Doświadczony specjalista budowlany w ciągu zaledwie kilku minut oceni, czy dane mieszkanie zostało doskonale wykończone. Zwróci uwagę na ewentualne niedociągnięcia występujące w instalacji wodnej albo elektrycznej oraz dodatkowo na równość ścian. Wbrew pozorom stawianie łatwych ścian wcale nie jest łatwe i wielu młodych osób musi zmierzyć się z tą przykrą niespodzianką na etapie wykończenia. Jeśli zatem podczas wykańczania mieszkania nie chcecie dowiedzieć się, że potrzeba dodatkowych kilku tysięcy na wyrównanie ścian, to warto udać się na odbiór techniczny z doświadczonym specjalistą.
Na odbiór techniczny mieszkania – Szczecin w każdej sytuacji macie prawo przyjść z dowolną ilością osób towarzyszących. O ile specjalista zwróci uwagę na niezbite mankamenty istniejące w mieszkaniu, to deweloper będzie miał obowiązek je naprawić. Istnieje również możliwość znacznego spuszczenia z ceny mieszkania, dosłownie o kilka tysięcy pln. Spadek ceny będzie oczywiście zależał od wykrytej błędy. Specjalista budowlany będzie doskonale wiedział, jak rozmawiać z deweloperem , a oprócz tego ile będzie kosztowało naprawienie danego uchybienia. Z jego pomocą na pewno uda wam się zakupić perfekcyjne mieszkanie w adekwatnej cenie. Koszt wynajęcia specjalisty jest de facto dość niski w porównaniu z jego ogromną rolę. Skoro więc decydujecie się na kupienie własnego swojego, wspaniałego mieszkania, to warto zadbać o wszelkie szczegóły. Wasze własne mieszkanie powinno być wszak doskonałe, bez żadnej znaczącej skazy.
Polecamy: Odbiór mieszkania od Dewelopera – Szczecin.

Tags: