Skup nieruchomości – mieszkania, domy

admin

Coraz więcej właścicieli mieszkań czy domów jednorodzinnych decyduje się na sprzedaż swojej nieruchomości firmom skupiającym zarówno domy, jak również mieszkania czy działki. Z całkowitą czyli stu procentową pewnością jest to rozwiązanie, które odróżnia się szybką finalizacją transakcji. O ile wystawiamy ogłoszenia w sieci, to musimy być przygotowani na długie oczekiwanie na klienta, który będzie w stanie zapłacić nam kwotę, która będzie dla nas satysfakcjonująca.

A dodatkowo musimy się liczyć z tym, że przyjdzie nam odbierać sporo telefonów, jak też odpisywać na zapytania wysyłane przez klientów, którzy przykładowo chcą się jedynie zorientować, a nie są tak de facto zainteresowani ofertą. Stąd też zdecydowanie coraz więcej osób decyduje się na skorzystanie z usług firm skupujących nieruchomości.
Jak wygląda skupowanie nieruchomości?
Jeżeli jesteśmy zainteresowani taką ofertą firmy, to musimy zgłosić chęć sprzedania mieszkania albo domu za pomocą wypełnionego właściwie formularza, który dostępny jest na internetowej stronie firmy, która para się profesjonalnym skupem nieruchomości, takich jak mieszkania czy działki. Taki formularz wymaga od nas podania podstawowych informacji na temat nieruchomości, a więc jej lokalizacji, wielkości podanej w metrach kwadratowych, jak też informacji dotyczących stanu technicznego, czy posiadanych udogodnień takich jak tarasy, balkony czy miejsca postojowe. Trzeba podkreślić, że skup nieruchomości Kraków to sposobność sprzedania zarówno mieszkania w dobrym stanie technicznym, jak też takiego z drobnymi usterkami a także w złym stanie technicznym, czyli przeznaczonego do generalnego remontu. A dodatkowo, możemy także sprzedać nieruchomość, która jest zadłużona, a zatem nieruchomość z komornikiem, którą bardzo ciężko sprzedać jest komuś innemu. Jest to zatem rozwiązanie bardzo korzystne, z którego korzysta wiele osób, które głównie chcąc szybko pozbyć się nieruchomości i otrzymać gotówkę do ręki. Na 100 procent skup mieszkań Kraków to szybka usługa, która przebiega przy minimum formalności. A przy tym, pracownicy skupu oferują także pomoc przy kompletowaniu dokumentów, które są potrzebne przy finalizacji transakcji. Co za tym idzie, skup nieruchomości Kraków to usługa kompleksowa skierowana do osób prywatnych oraz firm.

Zobacz także: skup nieruchomości Kraków.