Reprezentacja klienta w sądzie

admin

Reprezentacja klienta w sądzie

Stojąc przed ślubnym ołtarzem wielu z nas pragnie spędzić kompletne życie z ukochaną osobą. Niestety życie pisze nam bardzo różne scenariusze i po kilku lub nawet kilkudziesięciu latach postanawiamy pójść w 2, w pełni przeciwne drogi. Małżeństwa o długim stażu dysponują zwykle bardzo dużym, wspólnym majątkiem, którego podzielenie nie będzie łatwym misją.

Jeżeli więc posiadacie dosyć pokaźny wspólny majątek, a wasza ukochana osoba na pewno będzie o niego zaciekle walczyć, to warto zainwestować własne środki finansowe w dobrego adwokata. Adwokat Nowy Sącz będzie wam niezbędny już na etapie sprawy rozwodowej. Według obowiązujących w Polsce przepisów, rozwód z orzeczeniem o winie pozwala na zgarnięcie znacznie większej części wspólnego majątku. Jeżeli już więc nie udało wam się pozyskać rozwodu za porozumieniem stron, to warto już na tym etapie zainwestować swoje pieniądze w odpowiedniego adwokata. Doświadczony adwokat Nowy Sącz w swoim życiu prowadził już wiele trudnych spraw rozwodowych, z których udało mu się wyjść zwycięsko. Posiadanie adwokata jest dosłownie konieczne, o ile druga strona zdecydowała się też na taką inwestycję. Z własną omal byłą żoną albo mężem uda wam się zmierzyć w sądzie, ale nie z doświadczonym adwokatem. O ile nie będziecie również posiadali dobrego reprezentanta, to na nieszczęście już na początek możecie się spodziewać przegranej sprawy.
Pozytywny wynik rozprawy rozwodowej w ogromnym stopniu ułatwi wam kolejny proces, czyli podział majątku. Tutaj adwokat Nowy Sącz także będzie wam potrzebny, by prawidłowo przeprowadzić wycenę posiadanego majątku. Faktycznie możecie się zdziwić, jak rozbieżne są wyceny realizowane przez różnorakich rzeczoznawców. O ile zatem zależy wam na znacznym zaniżeniu wartości waszego wspólnego majątku lub pewnej jego części, to prawnik bez najmniejszego problemu załatwi wam dobrego rzeczoznawcę. Na rynku znajdzie się również wielu fachowców słynących z zawyżania cen. Bez wątpienia nie jest to żadna nieuczciwa praktyka, jedynie po prostu różny charakter rzeczoznawców. Niektórzy z nas posiadają talent do zaniżania wszystkich cen, jednakże inni zakładają z góry większe kwoty. Rzeczoznawca również jest człowiekiem, więc w każdym momencie będzie posiadał tendencję w jedną albo w drugą stronę.
Warto zobaczyć: Adwokat Nowy Sącz.

Tags: