Walka o wysokie odszkodowanie

admin

Według obowiązujących przepisów prawnych w Polsce dla każdej osoby poszkodowanej należy się zadośćuczynienie, które całkiem pokryje wszystkie szkody. Jeżeli już więc jesteście stroną poszkodowaną to macie prawo domagać się zadośćuczynienia, które pokryje wszystkie koszty leczenia , a oprócz tego naprawienia waszego auta osobowego. Środki finansowe te nie są wypłacane bezpośrednio z konta sprawcy wypadku samochodowego, niemniej jednak przez jego ubezpieczyciela.

Na nieszczęście, ale w tym momencie w większości przypadków pojawia się problem, gdyż wypłacanie wysokich odszkodowań nie jest na rękę dla zakładu ubezpieczeniowego. Towarzystwa ubezpieczeniowe zawsze starają się zaniżyć wartość wypłacanego zadośćuczynienia, ażeby ponieść jak najmniejsze koszty. Pomagają im w tym doświadczeni i świetni prawnicy, którzy podobne sztuki stosują od wielu lat. Jeśli uważacie, że zaproponowane wam odszkodowanie jest stanowczo za niskie, to będziecie musieli wkroczyć na drogę sądową. Nie jest to najtańsze i najbardziej komfortowe rozwiązanie, niemniej jednak jedyne, abyście uzyskali należne wam środki finansowe. Adwokat Wrocław pomoże wam wygrać sprawę i uzyskać odpowiednią wartość zadośćuczynienia, która pokryje wszystkie poniesione koszty leczenia i naprawienia waszego auta osobowego.
Odszkodowania adwokat Wrocław są bardzo popularną usługą, gdyż coraz większa liczba osób woli pozyskać stuprocentowy zwrot poniesionych kosztów. Skoro takie jest główne założenie funkcjonowania ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej, to zdecydowanie warto to poświęcając własny czas egzekwować. Na nieszczęście nie jest to proste i będziecie musieli najpierw stoczyć dość długą walkę w sądzie przeciwko danego zakładowi ubezpieczeń. Sędziowie w takich okolicznościach w każdej chwili patrzą w kierunku osób poszkodowanych. Jeżeli posiadacie wszystkie dokumenty potwierdzające wydane pieniądze na leczenie oraz dodatkowo naprawę samochodu osobowego, to na pewno sąd wyda wyrok z korzyścią dla was. Koszty sądowe są najczęściej ponoszone przez towarzystwo ubezpieczeniowe, dlatego jedynym waszym kosztem będzie uposażenie prawnika.

Tags: